BCN Zwolle

Beschermingsbewind Centraal Nederland: BCN Zwolle

Naast de reguliere diensten op het gebied van bewindvoering en curatele, bieden we vanuit onze vestiging in Zwolle ook mentorschap aan.
Bij BCN Zwolle werken we met een vast en vertrouwd team van bewindvoerders, curatoren en mentoren. Daarnaast staan er assistent-bewindvoerders voor onze cliënten klaar.

We begrijpen hoe lastig het kan zijn om de regie, hoe dan ook, uit handen te geven. Daarom heeft - net zoals bij onze vestigingen BON Almelo, BCN Almere of In Control   – iedere cliënt zo veel mogelijk een vast aanspreekpunt.

Mensen die zorgen hebben over hun financiën of meer willen weten kunnen zelf contact met ons opnemen. Ook worden mensen doorverwezen via hulpverleningsorganisaties, gemeenten of welzijnsorganisaties.

Al onze curatoren, bewindvoerders en mentoren zijn professioneel opgeleid om een gezonde financiële situatie voor onze cliënten te realiseren. Bij mentorschap en curatele zorgen we vanzelfsprekend ook voor begeleiding op het gebied van goede zorg.


BCN Zwolle is uw professionele partner voor bewindvoering, curatele en mentorschap.
Bel voor een intakegesprek of meer informatie: 038-7600303

Contact met bewindvoerders

Bewindvoerders, curatoren en mentoren BCN Zwolle


Bewindvoerders/curatoren/mentoren: 

Judith Broeks (kwaliteitsmanager BCN/BON) 
j.broeks@bcn-zwolle.nl
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
Telefoonnummer: 038-2001835


Alicia Boonstra (locatiemanager BCN Zwolle)
a.boonstra@bcn-zwolle.nl 
Werkdagen: maandag, dinsdag & donderdag
Telefoonnummer: 038-2001831


Puck Brak
p.brak@bcn-zwolle.nl
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
Telefoonnummer: 038-2001833


Nadine Huitink 
n.huitink@bcn-zwolle.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag. Op dinsdag bereikbaar in de even weken.
Telefoonnummer: 038-2001836


Bewindvoerders:

Berthine Brijder
b.brijder@bcn-zwolle.nl
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

Telefoonnummer: 038-2001839


Marita Zielman
m.zielman@bcn-zwolle.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag & donderdag
Telefoonnummer: 038-2001838


Carina Boers
c.boers@bcn-zwolle.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag
Telefoonnummer: 038-2001832


Dieke Harleman
d.harleman@bcn-zwolle.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag
Telefoonnummer: 038-2001834


Judith de Weerdt
j.deweerdt@bcn-zwolle.nl
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag. Op maandag bereikbaar in de even weken.
Telefoonnummer: 038-2001830


Ilja Holleboom
i.holleboom@bcn-zwolle.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Telefoonnummer: 038-2038007


Daniëlla Fatbinan
d.fatbinan@bcn-zwolle.nl
Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag & vrijdag
Telefoonnummer: 038-2001531


Stagiaire:

Denise Spin
d.spin@bcn-zwolle.nl
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag. Op maandag bereikbaar in de oneven weken.
Telefoonnummer: 038-2001837









Geen situatie is hetzelfde. Daarom is ons werk altijd maatwerk. Benieuwd wat we voor jou of voor uw cliënt kunnen betekenen? Vragen over bewindvoering, curatele of mentorschap? Neem contact met ons op: 038-7600303 of info@bcn-zwolle.nl