BON Almelo

Beschermingsbewind Oost Nederland: BON

Voor bewindvoering, curatele en mentorschap in Almelo en omgeving kunt u terecht bij BON. Een toegankelijk Twents kantoor met een professioneel team, gevestigd in Almelo. En - net zoals onze vestigingen BCN Almere en BCN Zwolle – zorgen we zo veel mogelijk voor een vast aanspreekpunt per cliënt. Want het is vaak al lastig genoeg de regie uit handen te moeten geven. 

Vaak worden mensen met problemen rondom hun geldzaken doorverwezen via hulpverleningsorganisaties, gemeenten of welzijnsorganisaties. Maar uiteraard kan de persoon om wie het gaat ook zelf contact met ons opnemen, of met onze vestigingen BCN Almere of BCN Zwolle

Al onze curatoren, bewindvoerders en mentoren zijn opgeleid om een gezonde financiële situatie voor hun cliënten te realiseren. Bij mentorschap en curatele zorgen we ook voor goede ondersteuning op het gebied van zorg.

BON Almelo is er voor bewindvoering, curatele en mentorschap in Twente en omstreken. Bel voor een intakegesprek: 0546-647058

Contact met bewindvoerders

Bewindvoerders, curatoren en mentoren BON Almelo


Bewindvoerders/curatoren/mentoren:

Mw. M. (Michelle) ten Hoeve-Mensink 
m.ten.hoeve@bon-almelo.nl
Tel: 0546-760 511
Werkdagen:  maandag, dinsdag, donderdag


Mw. D. (Nadia) Lohuis
n.lohuis@bon-almelo.nl
Tel: 0546-760 520
Werkdagen: maandag t/m vrijdag


Mw. E.M. (Elze) Vat (manager)
e.vat@bon-almelo.nl
Tel: 0546-760 512
Werkdagen: dinsdag, woensdag, vrijdag 


Mw. H. (Helma) Zomer-Vos
h.zomer@bon-almelo.nl
Tel: 0546-760 510
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag 



Bewindvoerders:

Mw. A.K. (Sandra) de Beurs
s.debeurs@bon-almelo.nl
Tel: 0546-760 519
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag


Mw. A.P.D. (Daniëlle) Faber
d.faber@bon-almelo.nl
Tel: 0546-760 517
Werkdagen: maandag t/m vrijdag


Mw. R.S.  (Renée) Nijmeijer
r.nijmeijer@bon-almelo.nl
Tel: 0546-760 513
Werkdagen: dinsdag, woensdag, vrijdag


Mw. M.J.  (Marlin) Stundebeek
m.stundebeek@bon-almelo.nl
Tel: 0546-760 514
Werkdagen: maandag t/m vrijdag


Dhr. B.G. (Bert) Tip
b.tip@bon-almelo.nl
Tel: 0546-760 522
Werkdagen: maandag t/m donderdag


Mw. Kim Voorhuis
kim.voorhuis@bon-almelo.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag


Mw. C. (Caroline) Wesselink
c.wesselink@bon-almelo.nl
Tel: 0546-760 521
Werkdagen: maandag t/m vrijdag


Mw. M. (Merlin) Wensing
m.wensing@bon-almelo.nl
Tel: 0546-760 515
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag


Assistent bewindvoerder:

Mw. G. (Simone) de Jager
s.jager@bon-almelo.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag




Meer weten? Of een intakegesprek voor bewindvoering, mentorschap of curatele?
We komen graag met u in contact: 0546-647058 of info@bon-almelo.nl. Klik hier voor vacatures in bewindvoering in Almelo e.o.